Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Gullvåg, Håkon (1959-)
Hus i landskap 1996

Olje på lerret
120x90
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg -96

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Gullvåg 1996".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000