Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1993

Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 260 000