Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)

Olje på lerret
60x60
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 1964".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000