Johannessen, Jens(1934-)
Olje på lerret
60x60
Usignert
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 1964".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
60x60
Usignert
Vurdering