Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)

Olje på lerret
60x60
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 1964".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000