Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Sitter, Inger (1929-2015)
Venezia

Collage og olje på lerret
162x130
Signert nede t.h.: Sitter

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sitter 1964 Venezia". Påtegnet på baksiden av lerretet: "Veneziansk 24 sept 1964".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening, Festspillutstillingen 1966, kat.nr. 54, med tittel: "Venezia".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 170 000