Krauskopf, Bruno(1892-1960)
Havneparti
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Krauskopf
Fra Sirevåg.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Krauskopf
Fra Sirevåg.
Vurdering