Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Krauskopf, Bruno (1892-1960)
Havneparti

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Krauskopf

Fra Sirevåg.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000