Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Krauskopf, Bruno(1892-1960)
Sol

Olje på plate
50x65
Signert nede t.h.: Krauskopf

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00