Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Krauskopf, Bruno (1892-1960)
Sol

Olje på plate
50x65
Signert nede t.h.: Krauskopf

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering