Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i interiør

Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 740 000