Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap med seilskute 1869

Olje på lerret
66x116
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Amaldus Nielsen. 1869 Chr.ania

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 460 000