Aulie, Reidar(1904-1977)
Kvinne og to politikonstabler 1932
Olje på lerret
83x83
Signert og datert nede t.v.: Aulie -32
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: "Felix fra Reidar". Felix er den svenske kunstneren Felix Hatz.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000