Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Kvinne og to politikonstabler 1932

Olje på lerret
83x83
Signert og datert nede t.v.: Aulie -32

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: "Felix fra Reidar". Felix er den svenske kunstneren Felix Hatz.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000