Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Bymotiv med fabrikkpipe

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000