Krohg, Christian(1852-1925)
En visitt
Olje på lerret
64x55
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet 2 gg på baksiden, på blindrammen: "En visit" .
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
64x55
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering