Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
En visitt

Olje på lerret
64x55
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet 2 gg på baksiden, på blindrammen: "En visit" .

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000