Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
En visitt

Olje på lerret
64x55
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet 2 gg på baksiden, på blindrammen: "En visit" .

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000