Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Elvelandskap 1927

Olje på plate
33x41
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Thv. E. 27

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000