Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap Bohuslän 1918

Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: Thv Erichsen 1918

UTSTILT:

Trondhjems Kunstforening 1968, kat. nr. 54. Kunstnernes Hus, Oslo 1969, kat. nr. 54, med tittel: "Landskap Bohuslän 1918".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering