Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Karsten, Ludvig (1876-1926)
To liggende griser, Staur 1924

Olje på lerret
43x60
Signert og datert opp t.v.: Karsten -24.

UTSTILT:

Kunstforeningen, København. kat.nr. 63. Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 128, med tittel: "To griser (liggende). Staur, Stange 1924".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Tilslag NOK 300 000