Figurer i rødt 1947
Olje på plate
72x92
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 47
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på plate
72x92
Vurdering