Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Figurer i rødt 1947

Olje på plate
72x92
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 47

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000