Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Inntrykk fra naturen 1985

Olje på lerret
160x160
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 85

Signert, datert, samt påtegnet med mål og tittel, av kunstneren, på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000