Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Sittende mann i kystlandskap

Olje på plate
60x73
Usignert

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Willi Midelfart 1949 Støa". Angivelig Strømhylla, Holmsbu.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000