Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Aftensol i hagen 1945

Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 159, med tittel: "Aftensol i hagen "

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000