Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000