Borgen, Fredrik(1852-1907)
Kvinne ved gård i vinterlandskap
Olje på lerret
37x58
Signert nede t.h.: Fr. Borgen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
37x58
Vurdering