Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Fornebu 1961

Olje og collage på lerret
39x39
Signert og datert nede på midten: Jens 61

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00