Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Fornebu 1961

Olje og collage på lerret
39x39
Signert og datert nede på midten: Jens 61

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering