Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Utsikt mot Skaugumåsen 1928

Olje på lerret
64x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: EW 1928 (?)

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000