Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Piperviken 1911

Olje på lerret
97x130
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1911.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000