Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Venus' fødsel 1930

Olje på mahogniplate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -30

Påtegnet med dedikasjon ved signaturen nede t.h.: "à Louis-Leon Martin amicalement Per Krohg".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000