Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Landskap med rødt hus

Olje på lerret
35x41
Signert nede t.h.: Karsten

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 260 000