Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Landskap med rødt hus

Olje på lerret
35x41
Signert nede t.h.: Karsten

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 260 000