Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Sledefart fra gårdstun

Olje på lerret
114x167
Signert nede t.h.: Axel Ender -

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 680 000