Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Krohg, Per (1889-1965)
Teltoppsettere 1926

Olje på plate
46x65
Signert og datert nede t.v.: P. Krohg 1926

Variant av et maleri: "Teltoppsettere 1926" som befinner seg i Nasjonalmuseet for kunst, Nasjonalgalleriet.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000