Kittelsen, Theodor(1857-1914)
En fattig blomst
Olje på lerret
46x68
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Th. Kittelsen. 1900. En fattig Blomst."
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000