Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med blomster, muslinger og smykker

Olje på lerret
50x65
1886
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1886

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000