Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Fjordlandskap med høystakker 1870

Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1870.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering