Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Boll, Reinholdt (1825-1897)
Kystlandskap med folkeliv 1855

Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.v.: Boll. Dysseldorf 1855

Antagelig påtegnet med signatur på baksiden av rammen: "Boll".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 50 000 med forbehold