Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung kvinne og fruktoppsats 1948

Olje på lerret
89x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 48

Angivelig malt sommeren 1948.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 920 000