Rian, Johs.(1891-1981)
Dansen på Tanseter
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J. Rian
Påtegnet på baksiden av platen: "Dansen paa Tanseter".
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J. Rian
Vurdering
NOK 150 000–200 000