Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Dansen på Tanseter

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J. Rian

Påtegnet på baksiden av platen: "Dansen paa Tanseter".

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00