Skredsvig, Christian(1854-1924)
Høstlandskap med kvinne og kornåker
Olje på lerret
111x68
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig.
Malt ca. 1887-1890.
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 540 000
Olje på lerret
111x68
Malt ca. 1887-1890.
Vurdering
NOK 300 000–500 000