Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Høstlandskap med kvinne og kornåker

Olje på lerret
111x68
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig.

Malt ca. 1887-1890.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 540 000