Rian, Johs.(1891-1981)
Blå akt
Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
NOK 200 000–300 000