Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med båter og folkeliv 1881

Olje på lerret
38x63
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1881-

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 40 000