Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Fjordlandskap i ettermiddagslys

Olje på lerret
54x94
Signert nede t.v.: Smith-Hald

Påtegnet på plakett på rammen: Last sunbeams. "Norwegian fjords." by Smith-Hald. Påtegnet på baksiden av rammen: "Smith-Hald Last sunbeams".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering