Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Strandparti med folkeliv 1877

Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 16/7 1877.

Påtegnet på messingplakett på rammen: "Johan. Jacob. Bennetter1822-1904.".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000