Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
På skøytebanen

Olje på lerret
46x65
Signert nede t.h.: Axel Ender -

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 190 000