Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
To sittende gutter 1885

Olje på lerret
43x31
Signert og datert nede t.h.: I. Ekenæs 85.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–125 000