Ekenæs, Jahn(1847-1920)
To sittende gutter 1885
Olje på lerret
43x31
Signert og datert nede t.h.: I. Ekenæs 85.
Vurdering
NOK 100 000–125 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på lerret
43x31
Vurdering
NOK 100 000–125 000