Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Skogskarer

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: RK

Signert på baksiden, av blindrammen: "RK". Malt i 1937.

UTSTILT:

Riksförbundet för bildande konst, kat.nr. 82, med tittel: "Skogskarlar".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering