Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Krantz, Nils (1886-1954)
Fra Marineholmen

Olje på lerret
48x68
Signert nede t.h.: Krantz

UTSTILT:

Bergens kunstforening, 1936, kat.nr. 92, med tittel: "Fra Marineholmen". Bergens kunstforening, 1953, kat.nr. 56.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 65 000