Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kystlandskap med brygge

Olje på lerret
66x80
Signert nede t.h.: A- Kavli-

Fra Rønnes.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000