Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Skognymfe

Olje på lerret
110x80
Signert nede t.v.: Heyerdahl

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, Minneutstilling, kat.nr. 23, med tittel: "Skognymfe".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 300 000