Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Budeie ved vanningssted 1914

Olje på lerret
140x192
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1914.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000