Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Fjellgård med kvinne og geiter 1851

Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.v.: M. Müller 1851

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering