Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med rose og fioler 1885

Olje på lerret
23x31
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1885

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering