Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med rose og fioler 1885

Olje på lerret
23x31
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1885

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00