Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Krohn, Xan(1882-1959)
Hagetrapp

Olje på lerret
55x43
Signert nede t.h.: Xan Krohn

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 22 000