Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Krohn, Xan (1882-1959)
Hagetrapp

Olje på lerret
55x43
Signert nede t.h.: Xan Krohn

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000