Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Dampbåt i kystlandskap1885

Olje på lerret
94x156
Signert og datert nede t.v.: Barth 85

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 66 000