Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Krauskopf, Bruno (1892-1960)
Fra Lofoten

Olje på plate
72x76
Signert nede t.h.: B Krauskopf

Noe utydelig påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: "Iddd (?) "Fra Lofoten" 39".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000