Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Krauskopf, Bruno(1892-1960)
Fra Lofoten

Olje på plate
72x76
Signert nede t.h.: B Krauskopf

Noe utydelig påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: "Iddd (?) "Fra Lofoten" 39".

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000